PLATFORMA EDUKACYJNA

Nagrodą dla drużyny Wielofunkcyjni za zajęcie 3. miejsca w zeszłorocznej XI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności był zaszczyt reprezentowania Polski w czasie tzw. Extreme Challenge 2017. Jak pokazują wyniki - młodzież z Gimnazjum im. Armii Krajowej w Żórawinie wykorzystała swoją szansę!

Julia Florczyk, Adam Zychowicz, Alicja Kur, Małgorzata Witka, Zuzanna Jonaszek, Natalia Wszołek i Klaudia Chrzanowska, pod opieką trenera p. Mileny Lis, wykonali 24h Wyzwanie Drużynowe o tytule Legendary Legends i ekstremalne konstrukcyjne Zadanie na Już. Poradzili sobie świetnie!

Zajęli 5. miejsce w swoim przedziale wiekowym!!!

Ich scenariusz w języku angielskim, stroje, rekwizyty i element techniczny, które mogli wykonać tylko z tego, co otrzymali w pudełku przygotowanym przez organizatorów oraz gra aktorska, zostały ocenione bardzo wysoko! Cudownie, że mogli znaleźć się w międzynarodowym gronie drużyn z Chin, Stanów Zjednoczonych, Turcji, Arabii Saudyjskiej oraz Polski.

Całoroczna praca i sukcesy drużyn Destination Imagination z Gimnazjum im. Armii Krajowej w Żórawinie w czasie XI Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności (3.miejsce drużyny Wielofunkcyjni) i XII Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności (5. miejsce drużyny Wielofunkcyjni, 6. miejsce drużyny Error) sprawiły, że szkoła otrzymała certyfikat

Szkoły Kreatywności i Innowacji 2017'

Jest to olbrzymi sukces i powód do dumy! Znaleźliśmy się w gronie najlepszych, najbardziej pracowitych i kreatywnych szkół z całej Polski i świata.

5. miejsce drużyny Wielofunkcyjni w zadaniu Naukowym i 6. drużyny Error w zadaniu Artystycznym to olbrzymi sukces Gimnazjum im. Armii Krajowej w Żórawinie na XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination Oczyma Wyobraźni!

 

Od 16 - 19 marca 2017r. we wrocławskiej Hali Stulecia odbyło się święto wiedzy, pracowitości i kreatywności. Spotkanie drużyn DI z całego świata. Drużyna Error, prowadzona przez panią Agatę Midor, i drużyna Wielofunkcyjni, którą opiekuje się pani Milena Lis, udowodniły, że nasza szkoła odnosi sukcesy i reprezentuje poziom, który pozwala jej liczyć się w cudownej rodzinie DI.

 

Poniżej film z tegorocznej Olimpiady DI

 

Czytaj więcej: Sukcesy gimnazjalistów na XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination!!!

Już 16 marca rozpocznie się XII Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności Destination Imagination. W tym roku Gimnazjum im. Armii Krajowej w Żórawinie będą reprezentowały dwie drużyny:

Error, czyli elokwentni, radośni, rzetelni, oryginalni, rezolutni i Wielofunkcyjni, którzy na zeszłorocznej olimpiadzie wywalczyli III miejsce i w tym roku będę reprezentowali Polskę w 24h zadaniu ekstremalnym - International Invitational 2017.

 

Od początku roku szkolnego obie drużyny pracują bez chwili wytchnienia. W czasie regularnych treningów doskonalą umiejętność wykonywania tzw. "Zadań na Już" oraz przygotowują się do prezentacji rozwiązania Zadania Drużynowego. Spośród puli trudnych łamigłówek Drużyna Error wybrała zadanie Artystyczne, a Drużyna Wielofunkcyjni zadanie Naukowe.

 

 

Obie drużyny miały także okazję spotkać się w czasie wspólnego treningu. Była to dla nich, jaki i trenerów, okazja do wymiany doświadczeń, współdzielenia wiedzy, a przede wszystkim świetnej zabawy.

 

Przed młodzieżą i trenerami ostatnia prosta. Trzymajcie za nich kciuki.

 

 

 

Skład drużyn to:

Error - Magdalena Wieczorek, Julia Salikov, Maciej Bronowicki, Kamil Janowski, Małgorzata Kuśmierczyk, Wiktoria Jazienicka, Emilia Bazylińska - uczniowie klas II pod opieką trenera p. Agaty Midor.

 

Wielofunkcyjni - Adam Zychowicz, Alicja Kur, Julia Florczyk, Klaudia Chrzanowska, Natalia Wszołek, Zuzanna Jonaszek, Małgorzata Witka - uczniowie klas III pod opieką trenera p. Mileny Lis.