PLATFORMA EDUKACYJNA

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Rok szkolny 2017/2018

Lp.

                       Zajęcia

 

         Prowadzący

   Dzień

Godzina/ lekcja

Sala

1

Klub Historyczny

M.Rozenek

Wtorek

8

126

2

Przygotowanie do egzaminu

M.Rozenek

Czwartek

8

126

3

Przygotowanie do egzaminu

J.Szleszkowski

Czwartek

8

127

4

Koło Caritas

J.Szleszkowski

1x w miesiącu

8

127

5

Koło biologiczne

M.Romańczuk

Wtorek

8

205

6

Zajęcia wspomagające, konsultacje

A.Bronowicka

Czwartek

8

128

7

Przygotowanie do egzaminu

E.Gorzko

Wtorek

1

132

8

Zajęcia wspomagające

E.Gorzko

Wtorek

8

132

9

Koło matematyczne, przygotow. do egzaminu

M.Koba

Środa, Piątek

8 i 7

131

10

Zaj.wspomagajace, konsultacje

E.Orman

Poniedziałek

8

132

11

Gazetka szkolna, koło teatralne

E.Orman

Środa

8

132

12

Przygot. do egzaminu, konsultacje

K.Drozdowska

Środa

8

126

13

Zaj.wspomagajace, konsultacje

Sz.Rybicki

Poniedziałek

7

130

14

Zaj.informatyczne i konsultacje

P.Romańczuk

Piątek

7 i 8

133

15

Zaj. wspomagające

D.Materak

Środa

8

128

16

Koło języka angielskiego

D.Materak

Czwartek

8

128

17

Koło plastyczne

H.Kogińska

Środa

8

111

18

Zespół muzyczny

K.Sroka

Piątek

8

131

19

DI

R.Rewers

piątek

8 i 9

107

20

Klub „Dziewczyny”

P.Radoch

Środa

8

125

21

Wyjazdy sportowo-rekreacyjne

A.Kondracki

Wg oferty

sobota

 

22

Wyjazdy sportowo-rekreacyjne

K.Staszkiewicz

Wg oferty

sobota

 

23

Przygotowanie do Sakramentu dojrzałości

A.Moraczyński

Wtorek

8

127

24

Koło bibliotekarskie

M.Paszkiewicz

Poniedziałek

3

107

 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

Lp.

                       Zajęcia

 

         Prowadzący

   Dzień

Godzina/ lekcja

Sala

1

Moje ręce mogą więcej

Chaja Joanna

piątek

6.i 7.l

126

2

Trening ortograficzny

Dworaczek Magdalena

poniedziałek

7.l

215

3

Wolontariat

Dworaczek Magdalena

Poniedziałek

8.l

215

4

Chór

Golińska Joanna

czwartek

8,l

131

5

Caritas

Golińska Joanna

I czwartek miesiąca

8.l

131

6

Przygotowanie do egzaminu - j.angielski

Józala Anna

wtorek, czwartek

8.l

128

7

Zajęcia wspomagające z chemii

Kawulak Magda

czwartek

7.l

208

8

Przygotowanie do egzaminu,koło chemiczne

Kawulak Magda

czwartek

8. l.

208

9

Koło plastyczne

 H.Kogińska-Marciniak

4wtorek w mies.

7.l.

111

10

SKS piłka nożna,koszyk.,siatkowa,tenis stoł.

Kondracki Andrzej

czwartek

6. i 7. l.

 

11

Koło matematyczne

Koba Małgorzata

czwart.piątek

8. l.

217

12

Przygotowanie do egzaminu-  matematyka

Koba Małgorzata

poniedziałek

8. l.

217

13

Koło teatralne

Lemke Słowińska A.

czwartek

7. i 8 .l.

132

14

SKS piłka siatkowa, koszykowa, zumba

Lis Katarzyna

wtorek

8.i 9. l

SP

15

Zajęcia wspomagające z j.polskiego

Lis Milena

poniedziałek

8.l

132

16

Projekt Destination Imagination

Lis Milena

czwartek

8.l

107

17

Zajęcia  wspomagające matematyka kl.1

Midor Agata

wtorek

8. l.

216

18

Zajęcia wspomagające matematyka kl.2

Midor Agata

środa

8.l .

216

19

Przygotowanie do egzaminu- matematyka

Midor Agata

poniedziałek

8 l.

216

20

Wprowadzenie do wiary

Moraczyński Artur

wtorek

8.l

217

21

Przygotowanie do egzaminu- fizyka ,Lwiątko

Okoń Urszula

poniedziałek

8.l

218

22

Koło biologiczne

Romańczuk Magdalena

wtorek

8. l.

205

23

Przygot. do egzaminu -biologia,zaj.wspomag

Romańczuk Magdalena

 poniedziałek

8. l.

205

24

Koło informatyczne

Romańczuk Piotr

środa

8. l.

133

25

Zajęcia wspomagające z fizyki

Romańczuk Piotr

czwartek

8. l

218

26

Klub historyczny

Rozenek Magdalena

poniedziałek

8.l

126

27

Przygotowanie do egzaminu- historia

Rozenek Magdalena

wtorek

8.l

126

28

Koło turystyczne

Rybicki Szymon

piątek

6.l

130

29

Przygot.do egzaminu- geografia,zaj.wspomag.

Rybicki Szymon

czwartek

8. l.

130

30

Koło bibliotekarskie

Paszkiewicz Małgorzata

środa

1.l

108

31

SKS piłka koszyk.siatkowa,siłownia,tenis st.

Sonenberg Paweł

wtorek

8.i 9.l

SP

32

Zajęcia wspomagające- j.angielski

Stasiński Łukasz

piątek

7.l

128

33

Koło z j.angielskiego,

Stasiński Łukasz

piątek

8.l.

128

34

Przyg. do egzam.-j.niemiecki,

Szleszkowski Jacek

czwartek

7.l

127

35

Koło filmowe

Szleszkowski Jacek

czwartek

8.l

127

36

Przygotowanie do egzaminów- j.polski

Szutenbach Agnieszka

środa

8. l.

131

37

Koło dziennikarskie

Szutenbach Agnieszka

piątek

8.l

131

38

Koło taneczne,

Tabisz Ireneusz

środa

7. i 8.l.

203

39

Zajęcia wspomagające z j. niemieckiego

Wachowiak Dorota

czwartek

7 l.

127

40

Koło z j.niemieckiego,

Wachowiak Dorota

czwartek

8, l

130

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

Lp.

                       Zajęcia

         Prowadzący

   Dzień

Godzina

Sala

1

Zajęcia wyrównawcze

Adamska Marta

poniedziek

8.l

208

2

Przygotowanie do egzaminu chemia , koło chemiczne

Adamska Marta

czwartek

8  l.

208

3

Zajęcia wyrównawcze j. angielski

Fowles Katarzyna

wtorek

8. l.

128

4

Przygotowanie do egzaminu j. angielski

Fowles Katarzyna

wtorek

i piątek

8 .l.

128

5

Zajęcia wyrównawcze

Giza Teresa

wtorek

8 l.

130

6

Przygotowanie do egzaminu, zajwyrów.

Giza Teresa

piątek

8. l.

130

7

Zajęcia muzyczne

Golińska Joanna

środa

8 l

131

8

Koło matematyczne ,

Koba Małgorzata

3 wtorek miesiąca

8  l.

217

9

Zajęcia wyrównawcze mat. 

Koba Małgorzata

wtorek

7 i 8 l.

217

10

Przygotowanie do egzaminu  matematyka

Koba Małgorzata

poniedziałek

1 l.

217

11

Koło plastyczne

Kogińska-Marciniak  Hanna

4 środa miesiąca

8 l.

111

12

SKS piłka nożna, piłka koszykowa

Kondracki Andrzej

wtorek

8. i 9. lek.cja

SP

13

Szkolne Koło Caritas

Łukasik Sylwia

piątek

8 l.

216

14

Zajęcia  wyrównawcze matematyka kl.1

Midor Agata

wtorek

1 l.

216

15

Zajęcia wyrównawcze matematyka kl.2

Midor Agata

czwartek

1 l.

216

16

Przygotowanie do egzaminu matematyka

Midor Agata

poniedziałek

7,8 l.

216

17

Koło m łodego obywatela

Mołdysz_Lach Małgorzata

co druga

środa

8 l.

130

18

Koło biblijne

Moraczyński Artur

środa

7 l.

126

19

Koło bibliotekarskie

 

Paszkiewicz Małgorzata

wtorek

 

7 l.

108

20

Zajęcia wyrównawcze z fizyki

Pijanowski Mariusz

poniedziałek

7 ,8l.

218

21

Koło biologiczne

Romańczuk Magdalena

czwartek

8. l.

205

22

Przygotowanie do egzaminów biologia , konsultacje

Romańczuk Magdalena

2 i 4 poniedziałek III

1i3 i wtorek

 

8. l.

205

23

Przygotowanie do egzaminów fizyka , konsultacje

Romańczuk Piotr

środa

0 l.

218

24

Koło informatyczne

Romańczuk Piotr

środa

8 l

133

25

Klub historyczny

Rozenek Magdalena

piątek

8 l.

126

26

Przygotowanie do egzaminów historia

Rozenek Magdalena

wtorek

8 l

126

27

SKS piłka koszykowa/ piłka siatkowa,

Sonenberg Paweł

piątek

8. i 9.l

SP

28

Przygotowanie do egzaminów j.angielski

Stasinski Łukasz

piątek

8 l

128

29

Zajęcia wyrównawcze

Stasiński Łukasz

czwartek

8. l

128

30

Przygotowanie do egzaminów j.niemiecki

Szleszkowski Jacek

poniedziałek.

8 i ew.9.l

127

31

Zajęcia wyrównawcze

Szleszkowski Jacek

poniedziałek

7

127

32

Zajęcia wyrównawcze j.polski

Szutenbach Agnieszka

piątek

1. l.

131

33

Przygotowanie do egzaminów j.pol.

Szutenbach Agnieszka

środa

8.  l.

132

34

Koło dziennikarskie

Szutenbach Agnieszka

wg potrzeb

 

131

35

Przygotowanie do egzaminu j. polski

Śledź Milena

czwartek

8.l

132

36

Zajęcia wyrównawcze  j.polski

Śledź Milena

poniedziałek

8.l

132

37

Koło twórczego myślenia

Śniecińska Paulina

poniedziałek,

 

8. l

215

38

Zajęcia relaksacyjne

Śniecińska Paulina

czwartek

8.l

215

39

Grupa psychoedukacyjna

Śniecińska Paulina

piątek

8.l

215

40

Koło taneczne

Tabisz Ireneusz

czwartek

8. l

203

41

Grupa „Aktywni”

Tabisz Ireneusz

czwartek

9. l

203

42

Zajęcia wyrównawcze j. niemiecki

Wachowiak Dorota

poniedziałek

7.l.

127

43

Przygotowanie do egzaminów j.niemiecki

Wachowiak Dorota

poniedziałek

8.l

126