PLATFORMA EDUKACYJNA

W dniu 5.10.2018r w Siedlcu odbyły się Powiatowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Męska reprezentacja Naszej Szkoły w składzie: Tomasz Chrzanowski, Emil Książek, Bartłomiej Kubiak, Bartosz Ławrynowicz, Patryk Mierzyński, Mateusz Olesiński, Kacper Stańko, Konrad Stawski, Michał Sypniewski, Michał Szleszkowski i Dominik Zieliński zajęła 4 miejsce.

Gratulujemy!

   
   
   

 

 

 

Szczegółowe informacje dotyczące piłkarskich rozgrywek MUNDIAL 2018 można znaleźć na Naszej gazetce szkolnej, która znajduje się na korytarzu szkolnym.

Zachęcamy również do wzięcia udziału i kibicowania podczas szkolnego turnieju „Nasz Mundial”.  Rozgrywki międzyklasowe odbędą się 1 czerwca.

Katarzyna Staszkiewicz

 

 Ostatnio bardzo dużo działo się w świecie sportu. Igrzyska Olimpijskie w Pyongyangu definitywnie przyćmiły pozostałe wydarzenia, bowiem wciąż nie możemy zapomnieć o sukcesach naszej reprezentacji.

Mimo wszystko, poza Igrzyskami, niedawno odbyły się 17. Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce i to właśnie o nich, jak i o naszym złotym medaliście Olimpijskim- Kamilu Stochu przeczytać możecie na szkolnych korytarzach, do czego serdecznie zapraszamy.

 

 

  Katarzyna Staszkiewicz

Reprezentacja Polski na Zimowych Igrzyskach w Pjongczang wywalczyła dwa medale - oba w skokach narciarskich. Złoto Olimpijskie wywalczył Kamil Stoch, który triumfował w konkursie indywidualnym na dużym obiekcie. Brązowy medal w konkursie drużynowym zdobyli Maciej Kot, Stefan Hula, Dawid Kubacki i Kamil Stoch, który już po raz czwarty stanął na podium igrzysk.

 

Łącznie biało-czerwoni mają w dorobku 22 medale zimowych igrzysk, w tym siedem złotych i srebrnych oraz osiem brązowych. Aż dziewięć jest dziełem skoczków.

 Stoch jest siódmym polskim sportowcem, licząc igrzyska zimowe i letnie, który może się pochwalić czterema olimpijskimi medalami. Trzy z nich są najcenniejszego kruszcu. Liderką zestawienia polskich multimedalistów pozostaje Irena Szewińska z siedmioma krążkami (3-2-2).

 

 Pięć zdobyła biegaczka narciarska Justyna Kowalczyk i szermierz Jerzy Pawłowski, a po cztery - poza Stochem - mają lekkoatleta Robert Korzeniowski, szermierz Witold Woyda i skoczek narciarski Adam Małysz.

 Wszystkim zawodnikom Igrzysk Olimpijskich gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Więcej informacji na szkolnej gazetce.

Katarzyna Staszkiewicz

 

 

 

W  dniach 13-14.02.2018 w Siechnicach odbyły się powiatowe zawody w piłce siatkowej.  W żeńskiej Reprezentacji Naszej szkoły znalazły się: Oliwia Socha, Lena Czerwony, Natalia Piątek, Julia Marcinkiewicz, Weronika Tarnogrodzka, Aleksandra Jankowska, Nikola Ćwiek, Emilia Bazylińska, Wiktoria Jazienicka, Kaja Miedzińska, Karina Łoś i Oliwia Żynel, natomiast w drużynie męskiej zagrali: Michał Kruczek, Wojtek Mucha, Jakub Głodowski, Łukasz Kotowski, Wojtek Kuriata, Wojtek Zieliński, Jakub Aleksa, Mateusz Hanuszkiewicz, Mikołaj Wojciechowski, Mateusz Kuriata i Bartek Kubiak.

Niestety w tegorocznych rozgrywkach nie sklasyfikowaliśmy się na najwyższych pozycjach, lecz mamy nadzieję, że wyciągnięte wnioski i mobilizacja do dalszej pracy zaowocuje sukcesami w przyszłości.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Katarzyna Staszkiewicz

 

Podkategorie