PLATFORMA EDUKACYJNA

W dniu 16.05.2019r. w Siechnicach odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej, na które udała się reprezentacja Gimnazjum w składzie: Bartłomiej Fołta, Tomasz Chrzanowski, Emil Książek, Bartłomiej Kubiak, Oliwier Woźniczko i Kacper Stańko z opiekunem p. Andrzejem Kondrackim. Chłopcy zdeklasowali rywali wygrywając wszystkie mecze grupowe, tracąc przy tym tylko jedną bramkę.

W wielkim finale zawodów zmierzyli się oni z SP w Kobierzycach. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 dla naszego Gimnazjum. 

27.05.2019r. odbędą się zawody strefy wrocławskiej w Oławie.

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia!


13 lutego na hali sportowej w naszej szkole odbyły się Gminne Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W rywalizacji wzięło udział 5 zespołów.  Reprezentacja naszego gimnazjum zajęła pierwsze miejsce.

 
 Dwa dni później rozegrane zostały męskie mecze siatkówki, w których zespół gimnazjum sklasyfikowany został również na 1. pozycji.
 
  Gratulujemy ! 
 
SPORTOWE TALENTY NASZYCH UCZNIÓW
 
Matylda Dubiniak z klasy 2E, która o swoich osiągnięciach mówi następująco: 
 
Jeżdżę konno od 8 lat, a sportowo skoki na koniach trenuję od około pięciu lat. Staruję w zawodach ogólnopolskich oraz międzynarodowych w skokach przez przeszkody. W tym roku zostałam powołana do Kadry narodowej C na kucach. 
W 2018 brałam udział w Halowym Pucharze Polski, oraz w zawodach ogólnopolskich i regionalnych na których zajmowałam czołowe miejsca. 
19 i 20 maja pojechałam na zawody międzynarodowe do Niemiec i zajęłam na nich 2 i 3 miejsce w konkursach, w których rywalizowałam z dorosłymi jeźdźcami. 
W tym roku z tych ważniejszych imprez mam plany wystartować w Mistrzostwach Polski kucy, ogólnopolskiej olimpiadzie młodzieży i w kilku zawodach międzynarodowy. 
 
Matyldzie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

W dniu 15 maja 2018r. odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej w Siechnicach.

Nasze gimnazjum reprezentowali uczniowie: Jakub Aleksa, Łukasz Kotowski, Mikołaj Wojciechowski, Bartosz Kubiak, Oliwier Woźniczko, Damian Stańko, Tomasz Chrzanowski, Mateusz Kruczek, Dominik Zieliński.

Po zaciętej walce zdobyliśmy III miejsce.

Andrzej Kondracki