PLATFORMA EDUKACYJNA

 

 

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że Gimnazjum im. Armii Krajowej

w Żórawinie dołączyło do grona szkół, które w roku szkolnym 2012/2013 otrzymały, potwierdzony certyfikatem, zaszczytny tytuł

„Szkoły Odkrywców Talentów”

 

 

Tytuł ten przyznawany jest szkołom, które w szczególny sposób odkrywają, promują i wspierają uzdolnienia dzieci i młodzieży. Otrzymane wyróżnienie jest uhonorowaniem wieloletniej, systematycznej współpracy naszych uczniów i nauczycieli.

Dla „młodych talentów” rozwijanie zdolności to z pewnością wielka przygoda, ale też wysiłek

i ciężka praca. Wspieramy naszych uczniów, aby mogli dzielić się zainteresowaniami, umiejętnościami, realizować swoje pasje i ambicje. Tym samym, znaleźliśmy się na Ogólnopolskiej MAPIE Szkół Odkrywców Talentów. Liczymy, że przyczyni się to do wymiany dobrych praktyk z innymi wyróżnionymi szkołami,

a także przyniesie satysfakcję z pomocy uczniom w osiąganiu przez nich sukcesów.

 

 

Znakiem rozpoznawczym wszystkich wyróżnionych placówek są pamiątkowe tablice wyeksponowane na honorowym miejscu w szkole.

                                                                      

                                          Dyrektor Gimnazjum im. Armii Krajowej

                                      Zuzanna Hauza